Firma DMS-Komputery jest producentem oprogramowania specjalizującym się w opracowywaniu rozwiązań informatycznych adresowanych do firm produkcyjnych oraz usługowych, poszukujących narzędzi wspomagających zarządzanie firmą (MRP, ERP, CRM, QMS, DMS) oraz zainteresowanych budową pozytywnych relacji z klientami.
Rok założenia 1991
Tu jesteś: Strona główna DMS-Komputery Oferta ASYSTENT(mini)

ASYSTENT(mini) - Program Wspomagający Zarządzanie Małą Firmą

Program „ASYSTENT(mini) - Program Wspomagający Zarządzanie Małą Firmą” (nazwany w skrócie określeniem „program ASYSTENT(mini)”) jest przeznaczony do ewidencjonowania działań gospodarczych w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów, zgodnie rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów (wg stanu na dzień 6 kwietnia 2017 r. - Dz.U. z 2017 r. poz. 728). Program ASYSTENT(mini) umożliwia także prowadzenie innej dokumentacji (w tym wymaganej przepisami prawa), związanej z wykonywaniem działalności gospodarczej w firmach nie prowadzących pełnej księgowości (w przypadku prowadzenia pełnej księgowości można skorzystać z modułu FINANSE systemu ASYSTENT).
Program „ASYSTENT(mini) jest alternatywną opcją dla modułu FINANSE systemu ASYSTENT), dla firm nie prowadzących pełnej księgowości i jako taki może współpracować z pozostałymi modułami systemu ASYSTENT.

Tworzona w programie ASYSTENT(mini) dokumentacja jest udostępniana z zapewnieniem kontroli dostępu, wynikającej z uprawnień pracownika określonych w programie ASYSTENT(mini). Kryteria kontroli opisują zarówno uprawnienia pracowników w zakresie przeglądania dokumentów, jak też uprawnienia pracowników do rejestracji, poprawiania, anulowania oraz drukowania tych dokumentów, a także generowania, przeglądania i drukowania raportów (analizowania dokumentacji).

Pozostałe informacje o programie ASYSTENT(mini) opublikowane są na kolejnych stronach serwisu poświęconych programowi ASYSTENT(mini). Informacje te zostały podzielone na kategorie opisujące różne aspekty programu ASYSTENT(mini) i są dostępne pod wymienionymi poniżej linkami (po najechaniu na link pojawi się podpowiedź precyzująca zakres informacji zawartych w danej kategorii):

 

O firmie | Aktualności | Oferta | Pytania i odpowiedzi | Współpraca
Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt

Copyright © 2005.. DMS-Komputery: Elektronika i Informatyka. Wszelkie prawa zastrzeżone.