Firma DMS-Komputery jest producentem oprogramowania specjalizującym się w opracowywaniu rozwiązań informatycznych adresowanych do firm produkcyjnych oraz usługowych, poszukujących narzędzi wspomagających zarządzanie firmą (MRP, ERP, CRM, QMS, DMS) oraz zainteresowanych budową pozytywnych relacji z klientami.
Rok założenia 1991
Tu jesteś: Strona główna DMS-Komputery Oferta NNR-Pro korzyści z używania programu

Powiadomienia

Program NNR-Pro może wysyłać powiadomienia wygenerowane automatycznie (w odpowiedzi na zaistniałe w programie zdarzenia), w oparciu o zdefiniowane w parametrach pracy programu NNR-Pro schematy powiadomień, jak też i powiadomienia wygenerowane wskutek wybrania przez użytkownika polecenia menu programu wywołującego operację wysłania powiadomienia (np. wysłania powiadomienia dotyczącego spotkania, do wszystkich uczestników zespołu powołanego do rozwiązania danego problemu metodą 8D).

Powiadomienia mogą być wysyłane:

  • na adres poczty elektronicznej (przesłanie powiadomienia na adres poczty elektronicznej może być wykonane za pomocą domyślnego programu pocztowego lub za pomocą wewnętrznego klienta pocztowego programu NNR-Pro);
  • w postaci wiadomości SMS (poprzez bramkę SMS).

Definiując schematy powiadomień można określić metody jakie zostaną użyte przez program NNR-Pro do wysłania danego powiadomienia.

Każde powiadomienie odnotowywane jest w ewidencji powiadomień. W przypadku niewysłanych powiadomień (np. powiadomień niewysłanych na adres poczty elektronicznej z powodu braku połączenia z internetem) lub powiadomień „częściowo” wysłanych (np. powiadomień wysłanych tylko w postaci wiadomości SMS), można ponowić próbę wysłania powiadomienia. W ewidencji powiadomień użytkownik może też zaktualizować treść niewysłanych lub „częściowo” wysłanych powiadomień a także anulować powiadomienia jeszcze niewysłane.

 

O firmie | Aktualności | Oferta | Pytania i odpowiedzi | Współpraca
Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt

Copyright © 2005.. DMS-Komputery: Elektronika i Informatyka. Wszelkie prawa zastrzeżone.