Firma DMS-Komputery jest producentem oprogramowania specjalizującym się w opracowywaniu rozwiązań informatycznych adresowanych do firm produkcyjnych oraz usługowych, poszukujących narzędzi wspomagających zarządzanie firmą (MRP, ERP, CRM, QMS, DMS) oraz zainteresowanych budową pozytywnych relacji z klientami.
Rok założenia 1991
Tu jesteś: Strona główna DMS-Komputery Oferta ASYSTENT do pobrania

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Informacje podane w ankiecie pozwolą nam lepiej określić Państwa oczekiwania oraz wymagania dotyczące oprogramowania, a także pozwolą nam trafniej dobierać informacje, które są publikowane w naszym serwisie internetowym, tak by publikowane informacje były bardziej przydatne dla Państwa.

zespół DMS-Komputery

Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę

Do pobrania

Podręcznik użytkownika.

Program został wyposażony w podręczną pomoc kontekstową, udostępniającą informacje opisujące obsługę systemu ASYSTENT, w zależności od kontekstu pracy użytkownika. Pomoc kontekstowa jest integralną częścią systemu ASYSTENT.
Dokumentację programu uzupełnia „Podręcznik użytkownika”, który opracowany został z myślą, przybliżenia użytkownikom ogólnych zasad korzystania z programu.

Zobacz „Podręcznik użytkownika”Zobacz „Podręcznik użytkownika” (4,45MB - wersja 1.02 z 2007r.)

zobacz też:listę funkcjonalności systemu ASYSTENT,
jak system ASYSTENT pomaga ochraniać ochraniać informacje dotyczące firmy,
korzyści z używania systemu ASYSTENT
 

O firmie | Aktualności | Oferta | Pytania i odpowiedzi | Współpraca
Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt

Copyright © 2005.. DMS-Komputery: Elektronika i Informatyka. Wszelkie prawa zastrzeżone.